Planet Plastik otomotiv, beyaz eşya, elektronik, aydınlatma ve mühendislik ürünlerini kapsayan çok çeşitli sektörlere yüksek kaliteli plastik enjeksiyon kalıpları ve parçaları tedarik etme konusunda iyi bir geçmişe sahiptir.
50-200 ton aralığında değişen Arburg enjeksiyon makineleri ile çeşitli plastik enjeksiyon parçaları üretme kapasitesine sahibiz.
ERP sistemi ile tüm operasyonlarda tam izlenebilirlik sağlanmaktadır. Bu sadece tüm enjeksiyon kalıplama üretim sisteminin gereksinimlerinin tutarlılığını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda siparişinizin üretiminin tüm aşamalarının ilerlemesini takip edilebilmesi anlamına gelir.
 
Çok Komponet Kalıplama Teknolojisi
Çok komponent enjeksiyon kalıpları, tek seferde iki veya daha fazla polimerden oluşan karmaşık parçaların üretilmesini sağlar. 
Bu yeni nesil verimli kalıplama teknolojisi, endüstri tasarımcılarının yaratıcı fikirlerine farklı tasarım imkanları sağlayarak  daha popüler hale gelmektedir.
Planet Plastik olarak, çift komponent parça ve kalıplarını imal etme ve geliştirmede 20 yılı aşan bir tecrübeye sahibiz.